Nekopírovat! pouze se zdrojem!
A jestli sem deš jen kvůli reklamě tak koukej zase rychle vysmahnout!.....a neomlouvám!

Haloo, kdo to ještě nepochopil tak sem se přesunula na jinej blog!
Tak si prosim vás laskavě nechte svý komentáře na to že by něco chtělo upravit, protože to nefunguje.. nebo neexistuje!!
opakuju..jestli mě chcete otravovat tak jedině na


Kaname Kuran

3. ledna 2010 v 15:48 | →M!r!me=Karo//ka← |  Kaname
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/6140e922f805101521dc8393306b17391223818310_full.jpg

Kuran Kaname Je to čistokrevný upír, Level A. Tudíž velmi silný a nefalšovaný upír. Je obávaný upír a všichni ostatní ho respektují. V podstatě vede všechny upíry v Noční třídě a s Kaienem často mluví o jeho akademii a o vztazích mezi upíry a lidmi.
Je zamilovaný do Yuki, avšak někdy to nedává moc najevo. Zero je jeho velký rival, hlavně proto, že i ten má Yuki velmi rád.
Je velmi tajemné povahy, ale na první pohled vypadá velmi mile, někdy až posmutněle. Ovšem je velmi neústupný a chladný (hlavně ke svým "poddaným" v Noční třídě). Dokázal byl klidně krvelačně zabít, bez pocitu viny. Ale k Yuki se choval vždy velmi vlídně a mile.
Když byla malá zachránil jí život, před dalším upírem, který jí napadl. Od té doby se o ni vlastně stará. Má ale další důvody proč na ní nedá dopustit. Jeho upírská schopnost není nijak specifická. Je známo, že má nadměrnou sílu oproti ostatním upírům a že dokáže telepaticky ovládat věci v jeho okolí. Jeho moc ale stále stoupá.

http://smilegrl123.files.wordpress.com/2008/07/kuran_kaname.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama