Nekopírovat! pouze se zdrojem!
A jestli sem deš jen kvůli reklamě tak koukej zase rychle vysmahnout!.....a neomlouvám!

Haloo, kdo to ještě nepochopil tak sem se přesunula na jinej blog!
Tak si prosim vás laskavě nechte svý komentáře na to že by něco chtělo upravit, protože to nefunguje.. nebo neexistuje!!
opakuju..jestli mě chcete otravovat tak jedině na


Jonjou Romantice...info

29. ledna 2010 v 15:37 | Karii Sumire |  Junjou Romantica INFO
http://gargarstegosaurus.files.wordpress.com/2009/06/junjou_romantica2.jpg

ějová linie je rozdělená na tři části jenž reprezentují tři různé páry. Číslo jedna, pár zvaný Junjou Romantica, je hlavní a tvoří jej student Takahashi Misaki a slavný spisovatel Usami Akihiko (přezdívaný Usagi). Druhý pár nazývaný Junjou Egoist, zastupuje pomocný profesor Kamijou Hiroki a jeho nedobrovolný student Kusama Nowaki. Posledním párem je Junjou Terrorist, alias Miyagi You a Takatsuki Shinobu, opět profesor a student.


Junjou Romantica
Když byl Misaki ještě malý, jeho rodiče se zabili při autonehodě a on trpí pocitem, že je to jeho vina. Kvůli tomu si také vypěstoval svůj nejvýraznější povahový rys - snaží se všem vyhovět a nechce nikomu působit problémy. Misakiho vychoval jeho starší bratr Takahiro, který se kvůli němu vzdal svého snu studovat na Mitsuhashi University. Misaki dokončuje střední školu a hodlá splnit bratrův sen a nastoupit na Mitsuhashi, ovšem nemá nejlepší prospěch. Proto Takahiro požádá svého přítele a spolužáka ze střední školy, slavného spisovatele Akihika, aby Misakiho doučoval.
Misaki se dostaví na první hodinu do Akihikova bytu, jeho učitel ještě spí, a tak se Misaki trochu porozhlédne. Zjistí, že Akihiko pod pseudonymem Akikawa Yayoi píše BL - novels, ve kterých vystupuje Takahiro jako objekt Usagiho lásky. Misaki vzbudí Akihika, aby mu vynadal a ten ho povalí na postel a rukou uspokojí, z čehož je Misaki nejprve v šoku. Kvůli Takahirovi se ale oba pokusí spolu vycházet. Když Misaki udělá zkoušky, první, komu to chce sdělit, je Akihiko. Tehdy si uvědomí, že k němu něco cítí.
Takahiro se hodlá oženit. Když to Misaki zjistí, rozbrečí se kvůli Akihikovi, který jeho bratra léta tajně miloval. V té chvíli si Akihiko uvědomí, že tím pravým je pro něj právě Misaki. Takahiro se s manželkou odstěhuje a požádá Akihika, aby u sebe Misakiho ubytoval a staral se o něj. Akihiko se ovšem věnuje pouze psaní a svým hračkám (kvůli osamělému dětství se snaží si vše vynahradit, má tedy dům plný hraček a občas se chová dost infantilně), a tak musí většinu domácích prací zastat Misaki.
Misaki si odmítá přiznat, co k Akihikovi cítí, ale postupně začíná žárlit na lidi, jež se v Akihikově okolí vyskytují. Akihiko jej zahrnuje dárky a každý den ho vozí do školy a zase ho vyzvedává ve svém sporťáku, kvůli tomu je zpočátku Misaki ve škole velmi nepopulární. Posléze se spřátelí se Sumim Keiichim, začne s ním trávit spoustu času, kvůli čemuž začne Akihiko žárlit. Misaki sice začne s Akihikem spát, ale stále popírá, že by byl do něho zamilovaný.
Akihikovi je udělena Kikukawa Award a je pro něho pořádán večírek. Misaki se v metru seznámí s mužem, který cestuje do stejného hotelu jako on, ale absolutně netuší, jak to v metru chodí, a tak mu Misaki pomůže. V hotelu se ukáže, že ten muž je Usami Haruhiko, Akihikův starší bratr. Oba bratři se spolu pohádají a Misaki začne vztekle na Haruhika nadávat.
Když Haruhiko zastihne Misakiho osamotě, pozve ho k sobě a nad jahodovým dortem si povídají. Nakonec z Haruhika vypadne, že se do Misakiho zamiloval a rozhodl se ho Akihikovi přebrat. Šokovaný Misaki uteče.
Od té doby chodí Misakimu denně jahody a aby toho nebylo málo, Akihiko začíná s bratrem soutěžit a přes Misakiho protesty denně nakupuje všemožné jahodové výrobky. Když se Haruhiko objeví před školou, Misaki si s ním chce o všem promluvit, a tak se jím nakonec nechá odvézt do rodinného sídla, kde Akihiko vyrůstal. Když se objeví Akihiko, Haruhiko Misakiho zamkne a bratrovi řekne, že už odešel. Misaki roztrhá látky, které najde, sváže je a snaží se utést oknem, látka se ale přetrhne a Misaki se zřítí dolů, přičemž si pochroumá kotník. Akihiko vynadá bratrovi a Misakiho si odveze. Jediným, čeho Misaki dosáhl, bylo, že mu Haruhiko místo jahod začal posílat třešně.
Sumi Keiichi se ovšem kolem Misakiho motá i z jiného důvodu, a tím je Akihiko. Po školním festivale vyrazí Misaki s kamarádem do baru a skončí u něho doma, kde usne. Akihiko ho přijede vyzvednout a Keiichi se ho pokouší svést. Misaki mezi ně vtrhne a Akihiko Keiiichiho odmítne a odvede si Misakiho domů.
Jednou v metru Misaki opět narazil na divného muže, který si vůbec nevěděl rady, a opět mu pomohl. Z postaršího muže se nakonec vyklubal Usami Fuyuhiko, Akihikův otec. Ten posléze také začal Misakimu posílat dárky.
Když se Takahiro se ženou konečně vrátí zpátky do města, chtějí, aby Misaki žil s nimi, a protože si Misaki myslí, že působí Akihikovi potíže, souhlasí. Nakonec však zůstane s Akihikem.
U Akihika se objeví jeho sestřenice Kaoruko, která se má proti své vůli provdat za Haruhika. Požádá proto Akihika, aby se s ní na oko oženil, což odmítne, ale nakonec ji u sebe alespoň dočasně ubytuje. Misaki se jí rozhodne pomoci, a tak se tajně sejde s Haruhikem a popíše mu situaci. Ten si Kaoruko také vzít nechce, a tak zásnuby oficiálně zruší. Než se Misaki stihne vrátit domů, potká Fuyuhika, který po něm chce, aby nechal Akihika na pokoji, protože mu jen působí potíže a není pro něj dost dobrý, což Misakiho hluboce zasáhne.
Fuyuhiko se objevil i v lázeňském středisku, kde Misaki s Akihikem trávili dovolenou. Misaki vyslechne rozhovor mezi Akihikem a otcem, kdy Fuyuhiko přesvědčuje syna, aby se na Misakiho vykašlal. Akihiko si Misakiho všimne, vtáhne ho do konverzace a zastane se ho před otcem.
Kvůli nové knize pak musí Akihiko do Marukawa Publishing. Misaki tam narazí na svého oblíbeného mangaka a získá jeho autogram. Setká se tam s Haruhikem, který ho znovu přesvědčuje, aby si vybral jeho. Netuší, ale že Akihiko se už vrátil a poslouchá teď za dveřmi. Misaki Haruhika odmítne a poprvé konečně přizná, že Akihika miluje.
Doma na Akihika čeká otec. Poděkuje Misakimu, že to konečně Haruhikovi vysvětlil a chce po něm, aby se nakonec vzdal i Akihika. Akihiko se s ním už nehodlá dál bavit a chce jít s Misakim ven na večeři. Fuyuhiko je následuje. Jak se mu snaží utéct, Akihiko vstoupí do vozovky a Misaki ho jen tak tak zachrání. Pak mu vynadá, že neumí ani přejít ulici. Fuyuhiko konečně pochopí, že Misakimu vůbec nejde o Akihikovy peníze, ale že ho má opravdu rád a jejich vztah nakonec tedy akceptuje.

Junjou Egoist
Kamijou Hiroki je už léta nešťastně zamilovaný do svého nejlepšího přítele z dětství Akihika. Hiroki byl v dětství hodně zaneprázdněný různými kroužky a občas se z toho hroutil. V takových chvílích utíkal do své tajné skrýše v parku, ale jednou tam narazil na cizího chlapce ve stejném věku, Akihika. Oba se spřátelili. Akihiko píše povídky a dá je Hirokimu přečíst. Dokonce ho při jednom z jeho hysterických záchvatů políbí. Hiroki se do něj, ale zamiluje až později. Dokonce se mu jednou podaří Akihika svést, když mu zaváže oči a říká mu, že mu to pak bude připadat, jako by se miloval se svou láskou Takahirem, doufá však, že se přitom Akihiko do něj zamiluje, což se však nestane.
Hiroki sedí na lavičce v parku a pláče, když před něj dopadne plastová raketa a objeví se cizí kluk, Kusama Nowaki, ten ho popadne za ruku a odtáhne. Hiroki se seznámí s dalšími muži, jsou to Nowakiho přátelé a seznámili se s ním podobně jako Hiroki.
Nowaki požádá Hirokiho, v té době ještě studenta, aby ho doučoval, protože se chce dostat na Teito University. Nowaki vyrůstal v sirotčinci a po dokončení střední školy šel pracovat, má několik zaměstnání. Teď chce studovat sociální studia. Hiroki to odmítne. Nowaki mu, ale sebere klíč a druhý den ho probudí s připravenou snídaní. Hiroki nakonec souhlasí, že ho bude učit.
Později Nowakimu poví o svém příteli z dětsví, se kterým už se teď tolik nevídá. Nowaki se chystá Hirokimu prozradit, proč si ho vybral za učitele, ale v tom přijde Akihiko. Nowaki skočí do jejich hovoru a Akihiko odejde. Nowaki se přizná Hirokimu, že ho miluje od první chvíle a Hiroki ho vyhodí. Musí na něj, ale pořád myslet, a tak ho tajně pozoruje v práci. Nowaki si ho všimne a přijde k němu domů, kde mu znovu vyzná lásku a začnou spolu chodit.
Po pěti letech vztahu Nowaki najednou zmizí. Za rok přijde Hirokimu pohled z USA, že se Nowaki vrací z New Yorku ze studia medicíny. Hiroki přijde na letiště, ale má vztek, a tak Nowakiho kopne a uteče. Hiroki nechápe, proč Nowaki najednou zmizel a proč mu ani jednou nenapsal nebo nezavolal. Nowaki u něj zůstane přes noc, protože si zapomněl klíče. Chová se, jako by se nic nestalo, ale Hiroki nemůže navázat, kde skončili, a odmítá se s ním bavit. Nakonec se spolu vyspí, ale Nowaki je ráno zase pryč, a tak se s ním Hiroki rozejde.
Nowaki ho odchytí ve škole, kde se Hiroki mezitím stal pomocným profesorem literatury na Mitsuhashi Univerzity, a chce mu vše vysvětlit. Dá si s ním schůzku v sedm před jejich restaurací. Na odchodu si všimne profesora Miyagiho, který dává Hirokimu různé přezdívky, a začne si myslet, že s ním Hiroki něco má.
Hiroki dorazí na sraz už o hodinu dřív, čeká do devíti, ale kvůli řadě nešťastných náhod Nowaki dorazí až těsně potom, co zklamaný Hiroki odejde. Hiroki promočený deštěm se vrátí do svého kabinetu, kde narazí na Miyagiho, ten mu dá ručník a nakonec se ho pokusí políbit. Vtom tam vtrhne Nowaki, praští Miyagiho a Hirokiho s sebou odtáhne.
Nowaki vysvětlí Hirokimu, proč na schůzku nedorazil. Ukáže se, že mu o své cestě do USA říkal a Hiroki jej dokonce podpořil, jen na to později zapomněl. Oba se k sobě vrátí a pořídí si společný byt. Hiroki najde dopisy, které mu Nowaki v Americe psal, ale nikdy neodeslal. Ten se přizná, že kdyby je poslal, musel by se hned vrátit domů, protože by tam nevydržel, kdyby spolu byli v kontaktu.
Po čase začnou mít oba na sebe méně času, jelikož Hiroki bude dost zaneprázdněný ve škole a Nowaki nastoupí na praxi do nemocnice. Nowaki je narozdíl od svého přítele romantik, a tak mu vadí, že ho Hiroki poslední dobou přehlíží. Navíc začne žárlit, jelikož Hiroki nechce, aby mu říkal jménem. Nowaki mu totiž doposud říkal pouze Hiro-san. Nejvíce ho mrzí, když zjistí, že Hirokimu vůbec nevadí, když mu jménem říká Akihiko, ale na Nowakiho se proto zlobí. Hiroki mu nakonec vysvětlí, že lidé, co ho znají od dětství mu smějí říkat Hiroki, protože jsou na to všichni zvyklý, ale jen jediný člověk na světě mu smí říkat Hiro-san, Nowaki. Tím je vše vyřešeno.
Jednoho dne přijde Hiroki domů najde na podlaze spát polonahého Nowakiho spolu s cizím polonahým mužem. Nowaki se probudí a vysvětluje, že to vůbec není tak, jak to vypadá. Že byl po práci na skleničce s kolegou Tsumorim z nemocnice a když mu ujel vlak, nechal ho u nich přespat. Tsumori Hirokiho schválně provokuje, vypadá to, že se mu Nowaki líbí. Když se vrátí pro zapomenuté hodinky, prozradí Hirokimu, že se Nowaki hodlá přestěhovat.
Nowaki musí neočekávaně odejít do práce a když se vrátí, pohádají se spolu, jelikož Hiroki stále nevěří, že Nowaki s Tsumorim nic neměl. Nowaki se vrátí do nemocnice. Zavolá, že si doma zapomněl tašku s věcmi na převlečení a Hiroki mu slíbí, že mu ji přinese. Nepočká však na recepci a vydá se za ním na pediatrii. Tsumori procházející oddělením si ho všimne a začne se schválně věšet na Nowakiho. Hiroki to nevydrží, praští Tsumoriho a uteče.
Venku ho dohoní Nowaki. Podrobně mu vysvětlí, jak došlo k tomu, že ho našel s Tsumorim v takové divné situaci, a že se od něho nehodlá odstěhovat. Nájem jejich bytu, ale končí a on chtěl najít byt blíž jejich pracovištím, byt, který by byl napsaný na ně oba a ne jen na Hirokiho. Vše se tedy vysvětlí a oba se přestěhují do nového většího bytu.
Junjou Terrorist
Miyagi You je pětatřicetiletý profesor literatury na Mitsuhashi University a mj. je rozvedený. Jednou za ním přijde jeho bývalý osmnáctiletý švagr Takatsuki Shinobu a sdělí mu, že ho miluje. Shinobu se s ním seznámil před třemi lety, když ho zachránil před nějakými otrapy na ulici. Oba mířili do stejného hotelu a Shinobu si vsugeroval, že musí jít o osud, v hotelu Miyagiho však jeho rodina představila jako snoubence jeho sestry. Po jejich svatbě se Shinobu rozhodne studovat v Austrálii, a když se dozvídá o rozvodu, nečekaně se vrátí.
Shinobův otec je Miyagiho šéf a požádá svého ex-zetě, aby u sebe Shinobua ubytoval, protože má přijet jeho sestra se svým novým přítelem, kterého Shinobu nemůže vystát. Miyagi je nucen souhlasit.
Shinobu se, ale nezvdává. Chce, aby se do něj Miyagi zamiloval. Sdělí mu také, že se chce dostat na Mitsuhashi a studovat tam literaturu, ač se na to předem nepřipravoval. Hodlá studovat u Miyagiho, aby ho měl nablízku. Miyagi se ho pokusí donutit uvědomit si, že co po něm chce, je hloupost. Povalí ho na zem a začne líbat. Myslí si, že Shinobu uteče, ale on se rozbrečí. Miyagi tedy nakonec odejde sám.
Miyagi byl kdysi zamilovaný do své sensei, ale ta byla nemocná a zemřela. On si, ale stále schovává její fotku a pořád ji miluje. Proto jeho manželství ztroskotalo.
Shinobu přesvědčuje Miyagiho, aby se s ním vyspal, že on prý už zkušenosti má, jenže lže a když má dojít na věc, tak se vyděsí a rozbrečí. Stydí se, a proto odejde.
Miyagi celou věc "hypoteticky" rozebírá s Hirokim, který mu sdělí, že když na toho kluka pořád myslí, tak je do něj nejspíš zamilovaný. Miyagi zjistí, že Shinobu se chystá vrátit do Austrálie, a tak ho jede zastavit na letiště. Tam mu řekne, že se chce zkusit do něj zamilovat a dojatý Shinobu se jím nechá odvést pryč.
Po čase se Shinobu vytratí a odmítá s Miyagim mluvit, nebere mu telefony. Navíc se pohybuje ve společnosti cizího kluka, svého kamaráda z Austrálie.
Miyagi si začíná uvědomovat, že je do Shinobua po uši zamilovaný. Dokonce kvůli němu zapomene i na výročí smrti jeho milované sensei. Každý rok od její smrti chodí v ten samý den k jejímu hrobu povídat si s ní a tentokrát na to málem zapomněl.
V převleku se snaží dostat k Shinobuovi, ale ten ho pozná a začnou se hádat. Shinobu se na něj zlobí kvůli fotce Sensei, kterou si chrání jako poklad. Domnívá se, že mu na ní záleží víc, než na něm. Miyagi nacpe Shinobua do auta a odveze ho s sebou ke hrobu Sensei. Tam položí květiny a rozloučí se s ní, protože za ní tentokrát přišel naposledy.
V hotelové restauraci Miyagi vypráví Shinobuovi o sensei, Shinobu se najednou zvedne a odejde. Miyagi ho dohoní na pláži, kde si Shinobu stěžuje, že nad sensei nemůže nikdy vyhrát. Miyagi mu znovu řekne, že ho miluje, a pak spolu konečně stráví noc.

http://closetotaku888.files.wordpress.com/2008/11/junjoromantica1.jpg

Co bych na to řekla..mě osobně se Junjou Romantica moc líbí je to zábavný a ujetý anime. Ale je to fakt nádherný. Určitě bych doporučovala todle anime shlédnout. A pokud si ho už viděl(a) tak je to jenom dobře xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kachna :D | Web | 29. ledna 2010 v 15:53 | Reagovat

Ahoj, moc ráda se zpřátelím. Diplom mi nedělej

2 Akame | 29. ledna 2010 v 16:53 | Reagovat

Hezký blog....na pseudo-otaku

3 nana-sama | Web | 29. ledna 2010 v 19:26 | Reagovat

ahojky máš u mě diplomek

4 Terry - Sasaki | Web | 21. března 2010 v 0:10 | Reagovat

kámoška mi to doporučila, takže se na to asi kouknu xD

5 Jara | E-mail | Web | 28. září 2011 v 21:56 | Reagovat

Ale jo, proč ne....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama