Nekopírovat! pouze se zdrojem!
A jestli sem deš jen kvůli reklamě tak koukej zase rychle vysmahnout!.....a neomlouvám!

Haloo, kdo to ještě nepochopil tak sem se přesunula na jinej blog!
Tak si prosim vás laskavě nechte svý komentáře na to že by něco chtělo upravit, protože to nefunguje.. nebo neexistuje!!
opakuju..jestli mě chcete otravovat tak jedině na


Elfen Lied info

9. ledna 2010 v 21:47 | →M!r!me=Karo//ka← |  Elfen Lied INFO
http://manga-4ever.piranho.de/elfen_lied_wallpaper1.jpg

Elfen lied - recenze
Všechno začíná v jedné výzkumné laboratoři, odkud právě prchá jeden z objektů, dívka Lucy. Lucy je diclonius, další vývojový stupeň člověka. Od normálního člověka se odlišuje barvou vlasů a očí, ale hlavně dvěma kostěnými výrůstky na lebce. A právě tyto výrůstky dávají dicloniům velkou sílu, řídí jimi vektory, dlouhé neviditelné ruce. Těmito vektory mouhou dělat stejné věci jako normálníma rukama, ale také s nimi mohou výborně zabíjet, jak předvedla Lucy právě v prvním díle, kde zlikvidovala ostrahu téměř celého objektu a jednu sekretářku. Lucy se nakonec podaří uprchnout, je při tom však střelena do hlavy a padá do moře.
Z vědecké laboratoře se přesuneme do města na pobřeží, kde se po několika letech opět setkali bratranec Kouta se svou setřenicí Yukou. Pro oživení starých vzpomínek se vypraví na pláž, kde si kdysi hráli a tam najdou Lucy. Ta ovšem ztratila paměť, a z nelítostné a kruté vražedkyně se stala naivní a bezbraná dívka, a jediné co umí říct, je nyuu (což se stane jejím jménem). Kouta a Yuka se Nyuu ujmou. Jenže Lucy (nebo Nyuu, jak chcete) je stále na útěku a vypravují se ji hledat vojáci i další dicloniové, aby ji přivedli zpátky. Navíc vždy, když se Nyuu uhodí do hlavy, stane se z ní opět Lucy, a nikdo nemůže říct, co provede svým zachráncům.
Už od samého začátku, co Nyuu utekla, se jí snaží zadržet, lépe řečeno zabít. Pouští na svobodu další jejího druhu, jménem NANA, ředitelova nevlastní dcera a když Nana selže, Lucy jí (jak to říct) usekne všechny končetiny, pouští na svobodu hrozbu, ředitelovu pravou dceru, ve které už od narození uchovávají bomby.
Je to hezké anime ale občas se tam objevuje až moc krve. Ale to mi nevadí..Jinak řečeno má to moc hezký a zajímaví příběh. Chápu docela Lucy, protože to co prožívá je na zhroucení takže se nedivím, že vraždí lidi, i ty nevinné. Já bych to teda neudělala:D no ale na tom nesejde.
Elfen Lied opravdu není pro slabší povahy......

Asi nejsem jediná kdo bi to dal 15+ :).Ale radši nn protože mi 15 ještě neni xD

http://api.ning.com/files/tNVnnd9hdVSRtF16R1tU4odyNmWIkmliu-wCAA0tShyhnSWi3zKZAUgGlKncKB2vCGwgodI*G-6m8ElkSRGWxnrUhdK3Da4K/elfen_lied_lucy_768p.jpg
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama